O nás pre Vás …

CK CERES sme založili v roku 1999. Už v školskom roku 2000/2001 sme mali na pobytoch školy v prírode a lyžiarský výcvik takmer 1000 detí. Katalóg bol vtedy čiernobiely bez fotografií. Hneď ďalší školský rok sme na podnety od Vás pedagógov vydali plnofarebný katalóg a odvtedy sme Vašim verným spoločníkom. Následne sme v školskom roku 2007/2008 priniesli na Slovensku novinku Školy v prírode s animátormi – skutočne vypracovaným týždenným programom aktivít pre deti v školách v prírode – a zaškolili sme prvých animátorov ktorých ste si obľúbili a každý rok následne zaškolujeme viac ako 120 nových animátorov z ktorých tí najlepší sa stávajú Vašími spoločníkmi v školách v prírode.

Na našej stránke a v katalógu nájdete najviac hotelov a rekreačných zariadení ktoré pre Vás starostlivo vyberáme a máme s prevádzkarmi a majiteľmi vybudované dlhoročné dobré vzťahy. Preto ste často píšete ako sa o Vás na pobyte pekne starali.

Od roku 2004 organizujeme školy v prírode a lyžiarske výcviky aj v Českej republike. Serióznosť a záruka kvalitných služieb je zaručená poisťovňou UNION, garančný list vystavený proti insolventnosti cestovnej kancelárie. Hodnotenie našej práce si môžete všimnúť aj na našej stránke v časti postrehy klientov.

Naším prvoradým cieľom je Vaša maximálna spokojnosť pri objednávaní, našej komunikácii, ako i s pobytom na Vašej škole v prírode či lyžiarskom výcviku. Kladieme dôraz na kvalitu ubytovacích zariadení s ktorými spolupracujeme. Vízia spoločnosti je prinášať Vám stále širšiu ponuku pobytov pri zachovaní vysokej kvality ubytovania a služieb.

Prehľadný systém – ľahký výber pobytu –  kvalitné ubytovanie.