5109

Škola v prírode - Horský hotel Svätý Jur

OBJEDNAŤ

Hotel poskytuje pre školy a detské skupiny rekreáciu už niekoľko rokov. Areál je ideálny pre pohybové a edukatívne aktivity. Je situovaný v bezpečí, mimo cestných komunikácií.

UVEDENÉ CENY PLATIA PRI PLNOM VYUŽITÍ 4- lôžkovej IZBY !

  Ubytovanie

Hotel s možnosťou ubytovania na troch poschodiach. Prvé poschodie obsahuje desať dvoj-posteľových izieb s možnosťou dvoch prísteliek  (2+2 lôžkové izby) so sociálnym zariadením na izbách, chladničkou, telefónom a TV. Druhé poschodie obsahuje 11 dvoj-posteľových izieb s možnosťou dvoch prísteliek so sociálnym zariadením na izbách, chladničkou, telefónom, TV a balkónom (1 izba nemá balkón). Tretie poschodie – podkrovie tvorí 9 izieb so štyrmi samostatnými lôžkami a 1 izba s piatimi lôžkami. K týmto izbám patrí spoločné sociálne zariadenie na chodbe.

  Stravovanie

v reštaurácii hotela

  Vybavenie

spoločenská miestnosť, TV, SAT, video, učebňa, vlastný športový areál s tenisovým kurtom, plážový volejbal, basketbalové a futbalové ihriská, vonkajší bazén, vnútorný bazén, sauna, fitness, ohnisko s posedením

  Okolie

pešia turistika pohorím Malých Karpát, výlety – Bratislava, Modra – múzeum Ľ. Štúra, Hrad Červený Kameň, Smolenice, jaskyňa Driny

  V cene ŠvP

strava 5x denne, pitný režim, 4 x ubytovanie, na 10 detí 1 pedagóg zdarma + odmena 20 €, DPH, Poistenie CK proti insolventnosti.

ODPORÚČAME

Školy v prírode s animátormi 52€ / žiak / pobyt

 • 1 animátor na 15 detí
 • spotrebný materiál k programu
 • materiálno-technické vybavenie
 • športové potreby
 • ceny do súťaží
 • tričko CERES zadarmo

Bratislavský kraj

V Bratislavskom kraji sme pre Vás vybrali najobľúbenejšie školy v prírode vo Svätom Juri a v Modre. Bratislava patrí medzi najmladšie hlavné mestá Európy. Napriek tomu je to mesto s bohatou históriou slobodného kráľovského korunovačného mesta, v čase keď sa nazývala Prešporkom (Pozsony, Pressburg). Poloha priamo v srdci Európy, na brehu rieky Dunaj, ju už od začiatku predurčila stať sa významnou križovatkou obchodných ciest a miestom stretávania sa mnohých kultúr. Či už to boli obchodné cesty, ktoré sa tu križovali alebo blízkosť Dunaja, mnohí ktorí Bratislavou prechádzali sa v nej zastavili a pobudli určitý čas. V Bratislave žilo množstvo národov a národností. Bratislavský kraj je v súčastnosti zaujímavým cieľom škôl v prírode kde sa počas jedno alebo dvojdňových výletov dá navštíviť množstvo pamiatok a zaujímavostí. Najnavštevovanejší je bratislavský hrad odkiaľ prehliadka mesta plynule pokračuje pešou prechádzkou cez staré mesto, Hviezdoslavove námestie až k prístavu kde výlet často pokračuje plavbou výletnou loďou do Devína.

Školy v prírode – tipy na výlety:

Hrad Devín – Nachádza sa na sútoku riek Dunaja a Moravy, dôležitá veľkomoravská obranná pevnosť. V 13.-tom storočí postavili stredný a horný hrad, ďalšie úpravy vykonali v druhej polovici 16. storočia a v roku 1809 hrad zničili napoleonské vojská. Výlet na Devín je možné spríjemniť si plavbou loďou z Bratislavy.
Bratislavský hrad – Hlavná dominanta mesta. Počas svojej existencie prešiel viacerými podobami a tá dnešná sa uskutočnila v rokoch 1750 – 1760 podľa projektov významných európskych – francúzskych, talianskych a rakúskych – architektov.
Slavín – Monumentálny pamätník s cintorínom je miestom, na ktorom je pochovaných 6 845 sovietskych vojakov padlých pri oslobodzovaní Bratislavy a okolia v apríli 1945.
ZOO Bratislava + DinoPark – ZOO bola otvorená v roku 1960.
Hrad Červený Kameň – píše svoju históriu už od roku 1240 a pokladá sa za jeden z unikátov stredoeurópskeho staviteľstva. Pre uchovanie histórie, je v ňom situované múzeum dokumentujúce vývoj bytovej kultúry šľachty od 16. až do začiatku 20. storočia a tiež aj vývoja vojenskej techniky na slovenských hradoch. Svoju zbierku zameriava najmä na historický nábytok, bytové doplnky, historické zbrane a iné umelecko-remeselné predmety. Zbierka múzea sa svojou kvalitou a rozsahom radí medzi najzachovalejšie a zároveň najcennejšie historické pamätihodnosti na Slovensku.
Múzeum Ľ. Štúra – Modra – špecializované literárne múzeum vzniklo v roku 1965. Hlavným poslaním múzea je dokumentácia a prezentácia materiálov týkajúcich sa života, činnosti a diela Ľ. Štúra. Druhou sférou záujmu sú dejiny mesta, modranská keramika a diela výtvarného umenia so vzťahom k Štúrovi a mestu Modra.
Budmerice kaštieľ – stavbu dal v roku 1889 postaviť Ján Pálffy ml. V súčasnosti Domov slov. Spisovateľov.
Kráľová pri Senci – Múzeum včelárstva na Slovensku. Múzeum zhromažďuje materiál a dokumenty o vývoji včelárstva a jeho využívaní v rozličných oblastiach života človeka.
Senec – morový stĺp, Židovská synagóga, stĺp hanby – pranier, Turecký dom.
Stupava – Múzeum Ferdiša Kostku Stupava – expozícia Džbankárskej a keramickej výroby F. Kostku v jeho rodnom dome a v budove „brenhaus“ si možno prezrieť obchod i dielňu habánskeho hrnčiarskeho majstra.
Jaskyňa Driny – Je jedinou sprístupnenou jaskyňou na západnom Slovensku. Nachádza sa v Smolenickom krase v Malých Karpatoch. Jaskyňa je zaujímavá svojou sintrovou výzdobou – sintrové záclony so zúbkovitým lemovaním.
Smolenický zámok – Vybudovaný v 15. stor.. V zámku sa nachádza niekoľko upravených salónov a chodieb, ale nenachádza sa tu žiadne historicky cenné vybavenie.

Termíny a ceny

28.04.2025 - 02.05.2025 osoba / 5 dní / ubytovanie / 5x denne strava od 155.00 € Objednať
05.05.2025 - 09.05.2025 osoba / 5 dní / ubytovanie / 5x denne strava od 155.00 € Objednať
12.05.2025 - 16.05.2025 osoba / 5 dní / ubytovanie / 5x denne strava od 155.00 € Objednať
19.05.2025 - 23.05.2025 osoba / 5 dní / ubytovanie / 5x denne strava od 155.00 € Objednať
26.05.2025 - 30.05.2025 osoba / 5 dní / ubytovanie / 5x denne strava od 155.00 € Objednať
02.06.2025 - 06.06.2025 osoba / 5 dní / ubytovanie / 5x denne strava od 155.00 € Objednať
09.06.2025 - 13.06.2025 osoba / 5 dní / ubytovanie / 5x denne strava od 155.00 € Objednať
16.06.2025 - 20.06.2025 osoba / 5 dní / ubytovanie / 5x denne strava od 155.00 € Objednať
23.06.2025 - 27.06.2025 osoba / 5 dní / ubytovanie / 5x denne strava od 155.00 € Objednať

Kliknutím si vyberte destináciu

Ďalšie Škola v prírode v okolí

First minute -6%
TOP ŠvP

Horský hotel Svätý Jur
Bratislavský kraj
Región Bratislava a okolie
 • Rozloženie izieb: 2 – 4 lôžkové izby
 • Počet lôžok: 125
 • Strava: 5 x denne, polpenzia, Raňajky

 • Viac ako 100
  ubytovacích zariadení
 • ŠvP s programom
  ANIMA
 • Program tvorený skúsenými pedagogickými pracovníkmi
 • Program je prispôsobený veku, záujmom a schopnostiam detí
 • Na požiadanie zabezpečíme autobusovú dopravu alebo zdravotníka
 • Vaša spokojnosť
  je pre nás na 1. mieste
 • Každý účastník ŠvP ANIMA
  dostane darček
 • Na každých 10 žiakov je 1 pedagóg zdarma, deti pedagógov len za polovicu

Čítajte postrehy pedagógov

SOŠ Stavebná Nitra

31.01.2020

Dobrý deň, podávam hlásenie :-)), všetko prebehlo podľa dohovoru, personál bol veľmi ústretový, jedlo, no to tak býva na týchto zájazdoch, ale všetko v norme, autobus čo nás vozil do lyžiarskeho strediska čistý, šofér ochotný, postál nám v Lídl a chlapci si jedlo nakúpili, lebo sú rozmaznaní :-)). Z hotela dokonca nám zohnali lacný taxík, keď dvaja chlapci nechali lyžiarky na izbe. Takže z 5 hviezdičiek plných 5.

Cez: Email

ZŠ Rajčianska Bratislava

24.01.2020

Ešte raz sa chcem veľmi pekne poďakovať za Vaše služby. Ich úroveň prekonala moje očakávania, či už v zabezpečení požiadaviek ohľadom dopravy, alebo ubytovania a stravy. Vyzdvihnúť chcem prácu pána zdravotníka, ktorý bol veľmi ochotný a ústretový a vykonával činnosť nad rámec svojich povinností.

Cez: Email

ZŠ Čeľovce

17.06.2019

Dobrý deň, najprv sa Vám chcem poďakovať za výborný pobyt. Boli sme veľmi spokojní s celým animačným teamom, inštruktorom a zdravotníčkou.

Cez: Email

Základná škola s materskou školou Malatiná

14.06.2019

Boli sme spokojní so školou. Animátori boli fajn a ďakujeme! Zažili sme krásny pobyt plný radosti, krásneho počasia a všetko bolo fajn!

Cez: Email

ZŠ Močenok

03.06.2019

Dobrý deň, chcem sa poďakovať za školu v prírode. Všetko dopadlo výborne! Sme spokojné aj s animátormi, hotel bol super už sme tam aj aj v minulosti boli tak sme vedeli čo nás čaká. Počasie nám vyšlo, takže som veľmi spokojná.

Cez: Email

ZŠ s MŠ Sibírska

03.06.2019

Dakujeme za vybavenie pobytu :-) veľmi sa nám v horskom prostredí páčilo.

Cez: Email

ZŠ Kračúnovce

27.05.2019

Chceli by sme sa poďakovať za super pobyt v penzióne Kamzík v Ždiari, veľmi milých ľudí, stravu a ubytovanie. Cítili sme sa tam veľmi dobre, akurát počasie nevyšlo, ale to sa už nedá zariadiť.

Cez: Email

ZŠ s MŠ Borša

29.04.2019

Škola v prírode sa nám skutočne vydarila. Cítili sme sa fantasticky. Hotel bol pekný, čistý, útulný aj pohodlný. Prostredie nádherné. Personál milý, ústretový a priateľsky. Strava bola výborná. Pani zdravotníčka bola super žena. Nakoľko pochádza z okolia, poskytovala nám veľa zaujímavých informácii. Chodila s nami na všetky výlety a túry, počas ktorých nám odovzdávala svoje vedomosti. Školu v prírode celkovo hodnotíme na 1*** :-) V neposlednom rade sa chceme aj Vám v CK CERES poďakovať za dobrú spoluprácu.

Cez: Email

ZŠ s MŠ Spišská Teplica

11.03.2019

Dobrý deň, čo sa týka pobytu sme veľmi spokojný. Všetko čo sme si dohodli bolo zabezpečené a personál hotela bol úžasný. Vo všetkom nám vyhoveli. Na základe tejto skúsenosti sa tešíme na ďalšiu spoluprácu s Vami do ďalších rokov.

Cez: Email

SSOŠ s VJM Kolárovo

28.01.2019

V termíne od 28.01.2019 do 01.02.2019 sme aj teraz ako aj po mnohé roky absolvovali od Vás lyžiarsky výcvik s našimi študentkami – Hotel Hrabovo, Malinô Brdo. Aj touto cestou by som sa Vám chcela poďakovať za Vašu ústretovosť a spoluprácu celému vedeniu a personálu CK CERES !

Cez: Email

ZŠ Ladce

07.01.2019

Počas lyžiarskeho výcviku sme si všetci užili veľa zábavy a pribudli nám krásne spomienky. Obrovské poďakovanie patrí pánom inštruktorom, pani zdravotníčke,, pani učiteľkám a cestovnej kancelárii CERES za super týždeň, ktorý pre nás zorganizovali. O rok sa opäť vrátime!

Cez: Email

Gymnázium F.G. Lorcu Bratislava

07.01.2019

Dobrý deň, chcem sa poďakovať v mene našej školy, všetkých pedagógov, študentov, za to, že nám CK CERES zabezpečila výborný lyžiarsky kurz v SKI Malinô Brdo. Tiež patrí poďakovanie aj personálu Hotela Hrabovo, za veľmi dobré služby, ubytovanie, stravu, personál. Veľmi radi aj na ďalej budeme spolupracovať s Vašou CK. Študenti a pedagógovia Gymnázia, F.G.Lorcu, Hronská 3, 821 07 Bratislava.

Cez: Email

ZŠ s MŠ Suchá nad Parnou

29.04.2018

Dobrý deň, ďakujeme za sprostredkovanie školy v prírode v Makove. Deťom sa páčilo ubytovanie, strava bola úžasná a personál veľmi ochotný a flexibilný. Mali sme krásne počasie, žiaci sa vyhrali na lesnom ihrisku, preliezkach a užili si aj túry do okolia. Našim žiakom nič nechýbalo, takže max spokojnosť s celým pobytom.

Cez: Email

ZŠ s MŠ Nitrica

29.01.2018

Na pobyte sa nám veľmi páčilo, žiaci boli nadšení a kľudne by ostali aj ďalší týždeň. Ubytovanie bolo výborné, s personálom sa nám dobre komunikovalo a nevyskytol sa žiaden problém. Lyžiarske stredisko bolo super, pre všetky výkonnostné kategórie a tiež personál bol ústretový. Mali sme dobrého zdravotníka, ktorý si zodpovedne plnil svoju prácu. A ešte na záver tohto mailu: S CK Ceres sa mi výborne spolupracuje, takže za to ďakujem!

Cez: Email

SOŠ Holíč

07.01.2018

V dňoch 7. – 12. 1. 2018 sa zúčastnilo lyžiarskeho výcviku v Tatranskej Lomnici 25 žiakov 1. roč. SOŠ Holíč nám.sv. Martina. Dočasným domovom im bol útulný penzión Encián , odkiaľ bola zjazdovka a Lomnický štít na dohľad. O pohodlie na kurze sa postarali zamestnanci penziónu Encián na čele s jej vedúcim. V penzióne bol kľud, aj keď bol zaplnený na maximum. Strava bola dostatočne pestrá, veľmi chutná a v požadovanom množstve. Veľmi oceňujem prístup penziónu v tom, že nám vyšiel v ústrety s posunutím obedu na 15:30 hod. ,aby sme mohli dobre využiť na výcvik zjazdovku pokiaľ bol terén na lyžovanie dobrý. Menším hendikepom bola miestnosť na spoločné stretávanie ,nakoľko tuná boli dva kurzy, ale po dohode sa dala využívať. Radi sa na kurze bavíme spoločenským programom, ktorý pripravujú navzájom žiaci a pedagógovia. Celková pohoda tuná prispela k tomu, že pod vedením skúsených inštruktorov všetci účastníci perfektne zvládli výcvik a svoje schopnosti si otestovali v preteku v obrovskom slalome . Nakoľko aj počasie bolo dobré, mohli sme si s radosťou vychutnali pobyt vo Vysokých Tatrách. Program kurzu vyplnila zaujímavá prednáška o činnosti horskej služby, návšteva múzea TANAPU, večerný spoločensko-zábavný program, ako aj príjemné chvíle strávené v aquacity Poprad ,či relaxačnom centre hotela Urán. Pri vyhodnotení kurzu sa účastníci zhodli, že sa radi určite vrátia. Týmto chceme na záver poďakovať personálu penziónu Encián za kvalitne poskytnuté služby a Vám CK CERES za výber zariadenia a poskytnuté služby pri sprostredkovaní tohto kurzu.

Cez: Email