5195

Škola v prírode - Penzión Huty

OBJEDNAŤ

Penzión Vám ponúka strávenie príjemných chvíľ v prekrásnom prostredí v lone podroháčskej prírody na začiatku obce HUTY. Penzión je vzdialený od Zuberca 5 km. Okolie penziónu sa vyznačuje najmä tichým prostredím a výhodnou polohou na rôzne typy turistických výletov.

  Ubytovanie

Penzión disponuje izbami 2 x 2 lôžkové, 2 x 2/1 lôžkové, 2 x 3 lôžkové, 6 x 3/1 lôžkové, 2 x 3/1 lôžkové apartmány. Každá izba je vybavená vlastnou predsieňou, posedením, kúpeľnou, WC, TV/SAT a WIFI

  Stravovanie

v reštaurácii penziónu

  Vybavenie

spoločenská miestnosť, spoločenské hry, terasa so záhradným posedením, drevené záhradné lehátka,rôzne druhy hojdačiek pre deti, gril, drevený altánok s vonkajším a vnútorným posedením spolu s krbom kde je možnosť grilovať, otvorený altánok, záhradným krb, parkovisko v areáli penziónu, lyžiareň, WIFI dostupná v celom objekte, lanový park, stolný futbal, šípky, biliard, pingpong

  Okolie

Aquapark Tatralandia, Liptovská Mara, Oravská priehrada, Oravský hrad, turistika Západne Tatry Roháče, Múzeum oravskej dediny, jazdecký areál Húšť, Františková huta, termálne kúpele Oravice

  V cene ŠvP

Strava 5x denne, pitný režim, 4 x ubytovanie, na 10 detí 1 pedagóg zdarma + odmena 20 €, DPH, Poistenie CK proti insolventnosti.

  Zľavy


Zľava za skorú objednávku:
Objednávajte v predstihu. Ak objednáte Vašu ŠvP do 30.11.2019 získate ideálny termín, lokalitu ŠvP a zľavu 5 € / žiak. Platí pre jarné termíny ŠvP.

Zľava za vernosť:
Nestihli ste objednať do 30.11.2019? Nevadí. Ak ste boli s nami na pobyte
v rokoch 2016 - 2019, získate zľavu 5€ / žiak.

ODPORÚČAME

Školy v prírode s animátormi 33€ / žiak / pobyt

 • 1 animátor na 15 detí
 • spotrebný materiál k programu
 • materiálno-technické vybavenie
 • športové potreby
 • ceny do súťaží
 • tričko CERES zadarmo

Žilinský kraj

V Žilinskom kraji sme pre Vás pripravili najobľúbenejšie školy v prírode na Makove, v Liptovskom Jáne  a ďalších častiach regiónu, ktoré sú zaujímavé pre realizovanie školy v prírode. Región je aj bohatý na zimné vyžitie a preto často vyhľadávaným pre lyžiarske kurzy. Žilinský región s jeho prírodnými krásami, rôznorodými a rázovitými mikroregiónmi, je jednoducho stvorený pre objavovanie v letnej aj zimnej turistickej sezóne.

Školy v prírode – typy na výlety:

Bytča – Bytčiansky zámok – Renesančný kaštieľ v strede mesta. Pozostáva z vlastného renes. paláca, tzv. Sobášneho paláca, ako aj hosp. a obytných budov v opevnení.
Nová Bystrica – časť Vychylovka – Múzeum Kysuckej dediny – expozícia v prírode, ktorá prezentuje spôsob života a kultúru ľudu na Kysuciach z obdobia 19. a prvej polovice 20. stor. Organickou súčasťou expozície je historická lesná železnica zo zač. 20. st.
Budatínsky hrad – Zachovalý, verejnosti sprístupnený hrad na predmestí Žiliny, známy aj galériou s unikátnou expozíciou Drotárskeho umenia.
Hrad Lietava – Druhý najväčší hrad na Slovensku. Rozsiahla a dosť zachovaná zrúcanina hradu na strmom hrebienku medzi obcami Lietava a Lietavská Svinná.
Súľovské skaly – Zaujímavé tvary sú výsledkom pôsobenia vonkajších činiteľov (dažďa, ľadu, vetra chemického i mechanického zvetrávania). K najkrajším skalným útvarom patrí 13 m vysoká Gotická brána, skalný hríb a mnoho ďalších prírodných výtvorov . Okružný náučný chodník s dĺžkou 7,5 km má 17 zastávok s ochranársko-vlastivedným zameraním. V Súľovských skalách môžete obdivovať najbohatšie nálezisko orchideí na Slovensku, Súľovský vodopád a zrúcaninu Súľovského hradu.
Strečno – hrad – zrúcanina Terchová – pamätník Juraja Jánošíka – socha z oceľového plechu v nadživotnej veľkosti (7,5 m).
Múzeum Oravskej dediny – Jeho stredom preteká Studený potok, na brehoch ktorého je postavená dedina – súbor charakteristických ľudových stavieb z jednotlivých oravských regiónov. Nájdete tu obytné a hospodárske stavby (obytné domy, poľnohospodárske usadlosti, komory, senníky, salaš, atď.), sakrálne stavby (drevený kostol, cintorín, zvonice) a objekty oravských remeselníkov (remeselnícky a plátennícky dom, valašský mlyn a pílu, vyhňu, hrnčiarsku pec, atď.).
Oravská priehrada – Slanický ostrov umenia– Z piatich osád, ktoré navždy zmizli pod vodou priehrady v roku 1953, sa ako ostrov zachoval iba barokový kostol a kalvária. Pod hladinu zmizla aj rodná obec Antona Bernoláka – stojí tu jeho pomník.
Oravský podzámok – Oravský hrad – Jednou z najväčších turistických atrakcií severného Slovenska . Hrad tvorí komplex budov sledujúcich tvar hradnej skaly. V priestoroch hradu sídli Oravské múzeum P. O. Hviezdoslava Dolný Kubín. Oravské múzeum s viacerými expozíciami.
Dolný Kubín – Oravské múzeum P.O. Hviezdoslava – Expozícia v troch miestnostiach približuje život a tvorbu básnika Pavla Országha Hviezdoslava.
Havránok – archeologický park predstavuje jedno z najvýznamnejších archeologických nálezísk na Slovensku, ktoré dokumentuje prítomnosť keltského obyvateľstva na Liptove v 4. až 1. stor. p.r.n.l.. Demänovská jaskyňa slobody – Jaskyňa s asi najkrajšou kvapľovou výzdobou na Slovensku je 8 126 m dlhá. V Medvedej chodbe boli objavené kosti jaskynného medveďa, žije tu netopier veľký a pozdĺž toku Demänovky jaskynní rak tatranský.

ZŠ s MŠ Borský Mikuláš

14.05.2018

V dňoch 14.5.-18.5.2018 sa žiaci 3. a 4. ročníkov našej školy zúčastnili pobytu v škole v prírode v penzióne Roháčan v podtatranskej obci Huty. Počas pobytu absolvovali deti viaceré turistické výlety do prekrásnej tatranskej prírody, ako turistiku na Oblazy ( vodné mlyny v Kvačianskej doline), výlet celou Kvačianskou dolinou s možnosťou nádherného výhľadu z dobrovoľníkmi vybudovaných vyhliadok ponad dolinu, prehliadku Múzea oravskej dediny v Zuberci so sprievodcom, či túru po náučnom chodníku na Zverovke. Zavítali sme i do Demänovskej jaskyne slobody a na Oravský hrad. Areál penziónu nám umožnil si zašportovať a zasúťažiť v družstvách v rôznych disciplínach. Víťazi, ako aj všetci „športovci“ boli odmenení sladkými medailami a odmenami. Súčasťou programu v škole v prírode bol i nočný pochod s baterkami, večerný táborák so spievaním piesní s doprovodom gitary, kultúrny program, ktorý pripravili deti na jednotlivých izbách, kresby a básničky, spoločné hry v interiéri a samozrejme rozlúčková diskotéka a vyhodnotenie pobytu v škole v prírode spojené s prezeraním spoločných fotografií z výletov či športových a vzdelávacích aktivít na dataprojektore. Penzión Roháčan nám poskytol veľmi pekné ubytovanie, športový areál, spoločenskú miestnosť či kryté ohnisko. Personál bol veľmi milý a ústretový a pani kuchárky nám varili skvelé a chutné domáce jedlá. Všetci sme si pobyt v škole v prírode užili a spoznali sme nový kraj a nádhernú prírodu.

Cez: Email

ZŠ Vetvárska Bratislava

17.06.2019

Bolo nám výborne! Krásne prostredie, pekný a čistý penzión s veľmi milými majiteľmi. Dobre sme si vybrali. Viem len odporúčať !

Cez: Email

Termíny a ceny

27.04-01.05.2020 osoba / 5 dní / ubytovanie / 5x denne strava Vypredané
04.05-08.05.2020 osoba / 5 dní / ubytovanie / 5x denne strava 82.00 € od 77.00 € Objednať
11.05-15.05.2020 osoba / 5 dní / ubytovanie / 5x denne strava Vypredané
01.06-05.06.2020 osoba / 5 dní / ubytovanie / 5x denne strava 82.00 € od 77.00 € Objednať
08.06-12.06.2020 osoba / 5 dní / ubytovanie / 5x denne strava Vypredané
15.06-19.06.2020 osoba / 5 dní / ubytovanie / 5x denne strava Vypredané
22.06-26.06.2020 osoba / 5 dní / ubytovanie / 5x denne strava Vypredané

Kliknutím si vyberte destináciu

Ďalšie Škola v prírode v okolí

Penzión Liptovský Ján
Žilinský kraj
Región Liptov
 • Rozloženie izieb: 2 lôžkové izby
 • Počet lôžok: 40
 • Strava: 5 x denne, polpenzia, Raňajky

Ranč Ružomberok
Žilinský kraj
Región Liptov
 • Rozloženie izieb: 1-2 lôžkové izby
 • Počet lôžok: 51
 • Strava: 5 x denne, polpenzia, Raňajky

TOP ŠvP

Hotel Demänovská Dolina
Žilinský kraj
Región Liptov
 • Rozloženie izieb: 2 – 4 lôžkové izby
 • Počet lôžok: 175
 • Strava: 5 x denne, polpenzia, Raňajky

TOP ŠvP

Penzión Huty
Žilinský kraj
Región Liptov
 • Rozloženie izieb: 2-3 lôžkové izby
 • Počet lôžok: 50
 • Strava: 5 x denne, polpenzia, Raňajky

TOP ŠvP

Hotel Malinô Brdo
Žilinský kraj
Región Liptov
 • Rozloženie izieb: 2-3 lôžkové izby
 • Počet lôžok: 86
 • Strava: 5 x denne, polpenzia, Raňajky

 • Viac ako 100
  ubytovacích zariadení
 • ŠvP s programom
  ANIMA
 • Program tvorený skúsenými pedagogickými pracovníkmi
 • Program je prispôsobený veku, záujmom a schopnostiam detí
 • Na požiadanie zabezpečíme autobusovú dopravu alebo zdravotníka
 • Vaša spokojnosť
  je pre nás na 1. mieste
 • Každý účastník ŠvP ANIMA
  dostane darček
 • Na každých 10 žiakov je 1 pedagóg zdarma, deti pedagógov len za polovicu

Čítajte postrehy pedagógov

ZŠ Čeľovce

17.06.2019

Dobrý deň, najprv sa Vám chcem poďakovať za výborný pobyt. Boli sme veľmi spokojní s celým animačným teamom, inštruktorom a zdravotníčkou.

Cez: Email

Základná škola s materskou školou Malatiná

14.06.2019

Boli sme spokojní so školou. Animátori boli fajn a ďakujeme! Zažili sme krásny pobyt plný radosti, krásneho počasia a všetko bolo fajn!

Cez: Email

ZŠ Močenok

03.06.2019

Dobrý deň, chcem sa poďakovať za školu v prírode. Všetko dopadlo výborne! Sme spokojné aj s animátormi, hotel bol super už sme tam aj aj v minulosti boli tak sme vedeli čo nás čaká. Počasie nám vyšlo, takže som veľmi spokojná.

Cez: Email

ZŠ s MŠ Sibírska

03.06.2019

Dakujeme za vybavenie pobytu :-) veľmi sa nám v horskom prostredí páčilo.

Cez: Email

ZŠ Kračúnovce

27.05.2019

Chceli by sme sa poďakovať za super pobyt v penzióne Kamzík v Ždiari, veľmi milých ľudí, stravu a ubytovanie. Cítili sme sa tam veľmi dobre, akurát počasie nevyšlo, ale to sa už nedá zariadiť.

Cez: Email

ZŠ s MŠ Borša

29.04.2019

Škola v prírode sa nám skutočne vydarila. Cítili sme sa fantasticky. Hotel bol pekný, čistý, útulný aj pohodlný. Prostredie nádherné. Personál milý, ústretový a priateľsky. Strava bola výborná. Pani zdravotníčka bola super žena. Nakoľko pochádza z okolia, poskytovala nám veľa zaujímavých informácii. Chodila s nami na všetky výlety a túry, počas ktorých nám odovzdávala svoje vedomosti. Školu v prírode celkovo hodnotíme na 1*** :-) V neposlednom rade sa chceme aj Vám v CK CERES poďakovať za dobrú spoluprácu.

Cez: Email

ZŠ s MŠ Spišská Teplica

11.03.2019

Dobrý deň, čo sa týka pobytu sme veľmi spokojný. Všetko čo sme si dohodli bolo zabezpečené a personál hotela bol úžasný. Vo všetkom nám vyhoveli. Na základe tejto skúsenosti sa tešíme na ďalšiu spoluprácu s Vami do ďalších rokov.

Cez: Email

SSOŠ s VJM Kolárovo

28.01.2019

V termíne od 28.01.2019 do 01.02.2019 sme aj teraz ako aj po mnohé roky absolvovali od Vás lyžiarsky výcvik s našimi študentkami – Hotel Hrabovo, Malinô Brdo. Aj touto cestou by som sa Vám chcela poďakovať za Vašu ústretovosť a spoluprácu celému vedeniu a personálu CK CERES !

Cez: Email

ZŠ Ladce

07.01.2019

Počas lyžiarskeho výcviku sme si všetci užili veľa zábavy a pribudli nám krásne spomienky. Obrovské poďakovanie patrí pánom inštruktorom, pani zdravotníčke,, pani učiteľkám a cestovnej kancelárii CERES za super týždeň, ktorý pre nás zorganizovali. O rok sa opäť vrátime!

Cez: Email

Gymnázium F.G. Lorcu Bratislava

07.01.2019

Dobrý deň, chcem sa poďakovať v mene našej školy, všetkých pedagógov, študentov, za to, že nám CK CERES zabezpečila výborný lyžiarsky kurz v SKI Malinô Brdo. Tiež patrí poďakovanie aj personálu Hotela Hrabovo, za veľmi dobré služby, ubytovanie, stravu, personál. Veľmi radi aj na ďalej budeme spolupracovať s Vašou CK. Študenti a pedagógovia Gymnázia, F.G.Lorcu, Hronská 3, 821 07 Bratislava.

Cez: Email

ZŠ s MŠ Suchá nad Parnou

29.04.2018

Dobrý deň, ďakujeme za sprostredkovanie školy v prírode v Makove. Deťom sa páčilo ubytovanie, strava bola úžasná a personál veľmi ochotný a flexibilný. Mali sme krásne počasie, žiaci sa vyhrali na lesnom ihrisku, preliezkach a užili si aj túry do okolia. Našim žiakom nič nechýbalo, takže max spokojnosť s celým pobytom.

Cez: Email

ZŠ s MŠ Nitrica

29.01.2018

Na pobyte sa nám veľmi páčilo, žiaci boli nadšení a kľudne by ostali aj ďalší týždeň. Ubytovanie bolo výborné, s personálom sa nám dobre komunikovalo a nevyskytol sa žiaden problém. Lyžiarske stredisko bolo super, pre všetky výkonnostné kategórie a tiež personál bol ústretový. Mali sme dobrého zdravotníka, ktorý si zodpovedne plnil svoju prácu. A ešte na záver tohto mailu: S CK Ceres sa mi výborne spolupracuje, takže za to ďakujem!

Cez: Email

SOŠ Holíč

07.01.2018

V dňoch 7. – 12. 1. 2018 sa zúčastnilo lyžiarskeho výcviku v Tatranskej Lomnici 25 žiakov 1. roč. SOŠ Holíč nám.sv. Martina. Dočasným domovom im bol útulný penzión Encián , odkiaľ bola zjazdovka a Lomnický štít na dohľad. O pohodlie na kurze sa postarali zamestnanci penziónu Encián na čele s jej vedúcim. V penzióne bol kľud, aj keď bol zaplnený na maximum. Strava bola dostatočne pestrá, veľmi chutná a v požadovanom množstve. Veľmi oceňujem prístup penziónu v tom, že nám vyšiel v ústrety s posunutím obedu na 15:30 hod. ,aby sme mohli dobre využiť na výcvik zjazdovku pokiaľ bol terén na lyžovanie dobrý. Menším hendikepom bola miestnosť na spoločné stretávanie ,nakoľko tuná boli dva kurzy, ale po dohode sa dala využívať. Radi sa na kurze bavíme spoločenským programom, ktorý pripravujú navzájom žiaci a pedagógovia. Celková pohoda tuná prispela k tomu, že pod vedením skúsených inštruktorov všetci účastníci perfektne zvládli výcvik a svoje schopnosti si otestovali v preteku v obrovskom slalome . Nakoľko aj počasie bolo dobré, mohli sme si s radosťou vychutnali pobyt vo Vysokých Tatrách. Program kurzu vyplnila zaujímavá prednáška o činnosti horskej služby, návšteva múzea TANAPU, večerný spoločensko-zábavný program, ako aj príjemné chvíle strávené v aquacity Poprad ,či relaxačnom centre hotela Urán. Pri vyhodnotení kurzu sa účastníci zhodli, že sa radi určite vrátia. Týmto chceme na záver poďakovať personálu penziónu Encián za kvalitne poskytnuté služby a Vám CK CERES za výber zariadenia a poskytnuté služby pri sprostredkovaní tohto kurzu.

Cez: Email